Msza św. ku czci Ducha Świętego

„Dziś rano — pisała  bł. Maria od Jezusa Ukrzyżowanego — cierpiałam, ponieważ nie czułam Boga. Wydawało mi się, że moje serce było jakby z żelaza. Nie mogłam myśleć o Bogu, wezwałam Ducha Świętego i powiedziałam: «To Ty dajesz nam poznać Chrystusa. Apostołowie pozostawali długo razem z Nim, nie rozumiejąc Go, ale jedna kropla Ciebie wystarczyła, by Go zrozumieli. I Ty również sprawisz, że zrozumiem Go także”

holy

 

Mała Arabka zachęcała:

„Każdy wierny i każda osoba duchowna, która przyzywać będzie Ducha Świętego, nie umrze w błędzie. Kapłani nauczający nabożeństwa do Ducha Świętego, otrzymają światło w swoim nauczaniu.

Zostało mi przekazane, by na całym świecie sprawić, aby każdy kapłan ofiarował jedną Mszę Świętą w miesiącu ku czci Ducha Świętego. Wszyscy w niej uczestniczący otrzymają specjalne łaski i światło.”

Od września 2013 roku w Kielcach możemy uczestniczyć w Eucharystii sprawowanej ku czci Ducha Świętego regularnie w każdy III czwartek miesiąca o godzinie 19.00 w parafii pw. Ducha Świętego na os. Na Stoku. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.